Satış Koşulları

Ünvan: Erman Girgin Girgin Kimya /  www.girginkimya.com 

            Adresi      : 1214. cadde 25 no'lu iş merkezi no:11(32/B) Ostim/Yenimahalle/ANKARA

            Telefon    :  0506 1117775

            Email       :  satis@labekipman.com

                               erman@girginkimya.com

Satın alınmış ürünler 2. el, bakımı yapılmış ve/veya tamir edilmiş ürünlerdir. Bu durumlar cihaz açıklamalarında açıkca belirtilmiştir. Tarafımızdan test edilmekte ve tarafımızdan çekilen güncel resimler ve videoları ilgili sayfaya yüklenmektedir.

Labekipman.com güvenlik amacı ile sizden kredi kartı bilgilerinizi istemez. Satın alma basamaklarını tamamladığınızda sistemimizde satın alma kaydınız oluşturulur. Satın almanın son basamağında ekrana gelen form üzerindeki banka hesabına ürün ücretini yatırdığınız takdirde işlem son bulur ve ürün en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. 

Labekipman.com sitesinde satılan 2. el ürünler garanti kapsamında değildir. Kargonun müşteriye ulaşmasına müteakip 7 gün içerisinde müşteri üründen cayma hakkına sahiptir. Labekipman.com ürünler üzerinde sorumluluk üstlenmez.

Müşteri, 7 gün içerisinde satın aldığı üründen cayma hakkına sahiptir. Müşteri, cayma hakkı için satıcıya yazılı ve sözlü olarak bilgi vermekle yükümlüdür. Ürün, satıcıya ulaştıktan en geç 7 gün içerisinde gerekli incelemeler yapılarak müşteriye geri dönüş yapılır. Ürün hasar görmediği, eksik malzeme olmaması, kullanıcı hatası olmadığı durumlarda ürün ücreti en geç 7 gün içerisinde banka havalesi ile müşteriye ulaştırılır.

Labekipman.com ürünlerin görsellerdeki ile birebir aynı olduğunu taahhüt eder. 

 

 

Yukarı

eCommerce by CubeCart